Тютюн потребує правильного зберігання. Цей продукт, як і натуральна кава, здатний вбирати сторонні запахи, сиріти і втрачати з часом свій первинний смак. Щоб цього не сталося, необхідно підібрати ємність для тютюну і розмістити її в правильному місці.

У якій ємності зберігати тютюн?

Наш ваговий тютюн більш сприйнятливий до запахів і вологості, оскільки він натуральний, йому потрібен додатковий захист.
Після купівлі суміші для куріння перевірте її на вологість. Якщо тютюн вологий, то дайте йому висохнути природним способом. Доби вистачить, щоб він дійшов до потрібної кондиції. Потім пересипте його в паперовий пакет і використовуйте за потреби. Для тривалого зберігання тютюну краще скористатися герметичними ємностями зі:

  • скла;
  • кераміки;
  • дерева;
  • жерсті.

Зверніть увагу: Головна умова - герметичність посудини. Це забезпечить захист тютюну для самокруток від вбирання сторонніх запахів. Х'юмідор створює оптимальний для тютюну рівень вологості та необхідну герметичність.

Важливі умови для зберігання тютюну на вагу

З ємністю розібралися. Тепер потрібно приділити велику увагу місцю зберігання. Можна купити тютюн, правильно його упакувати для зберігання, але через деякий час помітити, що він втратив свої початкові якості. Місце для зберігання тютюну для самокруток має відповідати таким умовам:

  • Вологість. Цей показник має становити 15-30%. Занадто маленька вологість призведе до того, що нарізка тютюну сильно висохне і перетвориться на труху. При розміщенні в приміщенні з підвищеною вологістю тютюн швидко відволожиться, у нього зіпсується смак, з'явиться пліснява, і він стане непридатним.
  • Температура. Місце, де ви розмістили ємності з тютюном, має мати температуру від 15 до 20 градусів. Висока температура призводить до зниження вологості з усіма наслідками, що випливають звідси. Низька призведе до того, що тютюн почне вбирати конденсат і сиріти.
  • Сонячне світло. Якщо тютюн на вагу зберігається в прозорій ємності, то важливо не допустити потрапляння на нього прямих сонячних променів. Вони активують окислювальні процеси, які стануть руйнувати структуру тютюнових листів.

Зверніть увагу: Тютюн не рекомендується зберігати разом із продуктами харчування, які мають яскраво виражений запах, вони негативно впливають на смак і аромат тютюну.

За правильного зберігання тютюну його забарвлення та аромат залишаться первинними. Якщо умови були порушені, то можуть з'явитися плями неприродного відтінку. Запах може повністю зникнути або змінитися в гірший бік. Щоб цього не сталося, скористайтеся порадами з цієї статті нашого сайту.