Незважаючи на велике поширення вейпів, електронних сигарет, все одно не перевелися любителі класики, яким подобаються класичні самокрутки. Завжди приємно зробити самокрутку своїми руками, насолоджуючись усім процесом від початку і до кінця. Великий вибір сортів тютюну надає простір для експериментів - можна вибрати різні варіанти, що відрізняються міцністю, ароматом і насиченістю. Щоб купити тютюн, вам слід уважно ознайомитися з усіма рекомендаціями.

Критерії вибору сортів

Під час вибору сорту тютюну для самокруток важливо враховувати безліч тонкощів, оскільки сировина відрізняється від тієї, що використовують у заводських сигаретах. Тютюн для самокруток має відповідати таким характеристикам:

  • бути правильної вологості, щоб не було проблем із транспортуванням і зберіганням;
  • мати чистоту тютюнової суміші, не повинно бути прожилок і трухи;
  • мати яскравий насичений аромат і смакові якості.

Є різні сорти, які задовольняють усім цим вимогам. Правильно обраний принесе одне задоволення при розкурюванні.

Сорти тютюну для самокруток

Великий вибір сортів для самокруток може викликати деякі труднощі у новачків. Серед найбільш популярних різновидів виділяють:

  • Вірджинія Голд. Це найбільш популярний тютюновий сорт, який цінується справжніми курцями за оптимальний вміст нікотину і приємний солодкуватий аромат. Вірджинія має м'який і насичений смак, може використовуватися окремо або разом з іншими домішками. Існують м'які та міцніші модифікації на любителя.
  • Берлі. Тютюн вирізняється низьким вмістом цукру - від 0,2% до 1% і високим вмістом нікотину - 2,5-4,6 відсотка. Він має насичений аромат, приємні смакові якості та повільне тління, що дає змогу повністю відчути весь спектр смаку.
  • Орієнтал. Сюди входить група різних східних сортів тютюну. Він має легкий карамельний присмак і екзотичний аромат, що сподобається справжнім гурманам.

Є й інші сорти тютюну на вагу, тому ви можете підібрати оптимальний варіант під свої уподобання. Правильно підібрана сировина представляє величезний простір для експериментів.

Рівень міцності тютюну

Рівень міцності не залежить від кількості нікотину в складі. А нікотин це ступінь накурюваності.
Міцність поділяють на три категорії:

  • легкий - підходить для тих, хто начищає;
  • середній - підходить для більш звичних любителів самокруток;
  • міцний - це варіант для досвідчених курців, які люблять експериментувати.

Визначити відповідний рівень міцності тютюну для самокруток потрібно індивідуально залежно від уподобань і досвіду куріння. Найкраще починати з легких сортів, поступово пробуючи більш насичені смаки.

Купуючи ваговий тютюн, важливо знати і розуміти правила його утримання, щоб не висушити його і не дати з'явитися цвілі. Найкраще зберігати сировину в спеціальному контейнері, який допоможе захистити від вологості та сторонніх ароматів. Вибирати слід тільки якісний і перевірений тютюн для самокруток.