При замовленні від 2 кг тютюну, доставка Новою поштою безкоштовна!
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Сигаретний тютюн Camel: класичний смак і висока якість

Camel - це один із найпопулярніших брендів сигарет, відомий своїм класичним смаком і високою якістю. Тютюн Camel на вагу відкриває перед поціновувачами якісного куріння можливість насолодитися автентичним смаком Camel.

Який можна купити тютюн Camel в Україні

Тютюн для самокруток Camel представлений продукцією двох видів:

  • класична суміш середньої міцності з вираженими пряними нотками в смаку;
  • міцний тютюн Кемел з нотами солодкості та копченості в смаку.

Camel - тютюн тютюновий, що реалізується з нарізкою файн кат (стрічки середньої товщини). Така тютюнова мішка зручна для самостійного скручування сигарет. А для набивання гільз і трубки можна купити спеціальні види з більш дрібною нарізкою - вибрати тютюн для трубки Кемел або ж купити тютюн для сигаретних гільз Кемел. Дуже дрібна нарізка візуально нагадує вміст магазинних сигарет. Цей тютюн легко набивається навіть у тонкі гільзи, добре розкурюється і відкриває весь смак і аромат у процесі куріння. Для самокруток використовуйте продукцію з більшою нарізкою, яку перед використанням слід злегка розім'яти або подрібнити самостійно до отримання зручного для вас формату;

Тютюн "з верблюдом": переваги

Зображення верблюда стало візитною карткою Camel. Сьогодні у продажу рідко можна зустріти автентичні пачки сигарет з такою картинкою, але пам'ять про високу якість тієї продукції для куріння, яку можна було купити кілька десятків років тому, збереглася. Зараз у тренді - самостійне виготовлення цигарок з тієї сировини, в якості якої ви впевнені. Інтернет-магазин Tobaccom пропонує оформити онлайн замовлення і придбати тютюн Кемел у необхідній вам кількості. Ми ретельно стежимо за тим, щоб до нашого каталогу потрапляли тільки найкращі товари та впевнені в їхній оригінальності та високому рівні.

Тютюн на вагу Camel - це:

  • відсутність сторонніх домішок, сміття, зайвих ароматизаторів і підсилювачів смаку;
  • високий рівень чистоти продукції, її натуральність;
  • якісна нарізка, однакова для всього складу суміші.

Наші консультанти допоможуть підібрати товар з урахуванням специфіки його подальшого використання. Ви можете замовити за хорошою ціною тютюн для самокруток, купити вигідно за приємною вартістю суміші для люльок, набивки гільз і супутні товари. Доставка здійснюється по Києву та Україні.

¯\_(ツ)_/¯ - десь застряг в дорозі

Вгору